ZWAE

Zakład Wytwórczy Aparatów Elektrycznych to czołowy producent aparatury średniego i wysokiego napięcia.
Naszym zadaniem było unowocześnienie znaku firmowego i stworzenie spójnej i dynamicznej identyfikacji wizualnej marki, zdecydowanej i “pewnej siebie” linii projektowej.
Naszą inspiracją stały się oznaczenia elektryczne: schematy instalacji, elementy graficzne symboli elektrycznych. Skupiliśmy się głównie na liniach i figurach geometrycznych. Motywem głównym – Key Visual dla marki ZWAE – stała się IDEA hasła: „łączymy z ENERGIĄ”.


Rebranding

Aby odświeżyć formę znaku, zrezygnowaliśmy z dosłowności. Poprawiliśmy proporcje formy jak i typografii. Zachowaliśmy niebieską kolorystykę, na czym zależało klientowi, ale poszerzyliśmy ją o odcienie szarości i kontrastową czerwień.

Stworzyliśmy nowy układ typograficzny hasła oraz graficzny motyw linii nawiązujący do „kabli”. Powstała grafika „łączy” się z logotypem. W symboliczny sposób podkreśla profil działalności ZWAE. Niedosłownie mówi o potencjale i otwartości firmy, a także o misji dobrych zmian z jej udziałem.

Materiały firmowe

Oprócz akcydensów firmowych, stworzyliśmy linię projektów wizerunkowych: folderów firmowych i produktowych oraz karty produktów.

Uporządkowaliśmy treści i wyznaczyliśmy nowe założenia przygotowania materiałów do projektów: zdjęć, grafik 3D, rysunków technicznych produktów, wykresów i tabel.

Strona internetowa

Zaprojektowaliśmy stronę internetową z nową przeglądarką produktów. Całość jest przejrzysta, intuicyjna i funkcjonalna.

Studio kreatywne

+48 506 506 096

Copyrights © 2019 Brandon Studio.