Sztuka Niepowtarzalna

Sztuka Niepowtarzalna, bo każdy z nas jest wyjątkowym artystą i tworzy niepowtarzalne dzieła!

To marka pełna kobiecego wdzięku, miękkiej tanecznej lini.. Zależało nam na stworzeniu wizerunku, który podkreśli, jak ważna jest empatia i wrażliwość na drugiego człowieka. To marka, która jest właśnie dla niego i przez niego buduje swoją siłę. Zaprojektowaliśmy logotyp oraz identyfikację wizualną firmy: materiały wizerunkowe i promocyjne, stronę www i facebook’a oraz ofertę marki w postaci press kit.

 


Branding

Sam logotyp jest zbudowany z miękkiej, płynącej linii. Jego głównym bohaterem jest „Sztuka”, której rolą jest zwrócenie uwagi odbiorcy na fakt, że będziemy właśnie z nią się stykać…w różnej bezpośredniej lub mniej oczywistej postaci: poprzez teatr, taniec czy rysunek, rozmowę, dotyk… Stąd również intensywna grafitowo-złota kolorystyka, przełamywana granatowymi czy intensywnie bordowymi akcentami.

Materiały wizerunkowe

Głównym motywem pierwszej kampanii wizerunkowej stała się przede wszystkim „kobieta”. Nie zdradzamy kim jest i jak wygląda – jest za białą zasłoną – ale jest wyjątkowa, pełna pasji, emocji …może być każdą z nas…
Na potrzeby wizerunku stworzyliśmy: ulotkę, tematyczne plakaty wizerunkowe i plakaty informujące o zajęciach. Najważniejszym projektem przedstawiającym pełną ofertę marki jest press-kit w wersji elektronicznej.

Strona internetowa i Facebook

Strona internetowa to przede wszystkim szczegółowe informacje o ofercie i kadrze Sztuki Niepowtarzalnej. Stworzyliśmy również bazę aktualności i newsów o bierzących warsztatach i wydarzeniach. Druga jej odsłona jest obecnie w przygotowaniu.
Seria postów wizerunkowych na Facebook’u jest wsparciem dla oferty marki.

Studio kreatywne

+48 506 506 096

Copyrights © 2019 Brandon Studio.