SQS Holding S.A.

SQS Holding S.A. jest jednym z liderów rozwiązań na polskim i europejskim rynku pracy tymczasowej i rekrutacji oraz wspomagania procesów kontroli jakości.

Naszym zadaniem było zbudować nowoczesny look – nadać każdej marce holdingu spójny z nim charakter na wielu poziomach projektowych. Staraliśmy się też zachować zgodność i ciągłość z dotychczasowym wizerunkiem.


SQS Holding S.A. - Rebranding

Przeprowadziliśmy złożony rebranding całego holdingu.
Ideę identyfikacji wizualnej spółki matki oraz spółek wchodzących w jej skład, oparliśmy na zbiorze – jego matematycznej definicji. Do zbioru również nawiązuje nowa forma znaku firmowego.

HR Team - Rebranding

HR Team to Agencja Pracy Tymczasowej specjalizująca się w prowadzeniu rekrutacji. Najważniejsze w wizerunku tej spółki są kontakty personalne, dlatego bohaterami tej marki i jej oferty są ludzie.

Oprócz Księgi Identyfikacji Wizualnej HR Team i wielu materiałów firmowych, zaprojektowaliśmy foldery wizerunkowe w kilku językach oraz stronę internetową. To główne narzędzia marketingowe marki.

SQS Solutions - Rebranding

SQS Solutions od 14 lat świadczy usługi w sektorze kontroli jakości.
Jakość i niezawodność usług marki podkreśliliśmy bardziej biznesowym niż do tej pory charakterem nowych projektów wizerunkowych.

Studio kreatywne

+48 506 506 096

Copyrights © 2019 Brandon Studio.