PCO Group

PCO Group to smaczna marka, zaopatrująca całą Europę w produkty spożywcze i wyposażenie do kin.

Wprowadziliśmy nową linię projektową materiałów wizerunkowych i promocyjnych firmy. Zamieniliśmy ciemne kolory na odświeżającą biel, która podkreśliła smaczne zdjęcia owoców, słodyczy i wyposażenia.

Przyporządkowaliśmy poszczególnym produktom kolory i usystematyzowaliśmy treści. Całość znalazła swoje podsumowanie w bazie produktów na nowej stronie www, ponieważ to ona jest najważniejsza w kontaktach z kontrahentami firmy. Nowy wizerunek doskonale spełnił swoje zadanie również na targach Euro Gastro, podkreślając bogaty i europejski asortyment firmy PCO Group.

 


Materiały wizerunkowe

Projektując motywy wizerunkowe do nowych kampanii marki kierowaliśmy się hasłem „smacznie”. Bazą stał się logotyp PCO – na jego kształcie zbudowaliśmy m.in. motyw 3D z trzema wiodącymi produktami marki czy wielkanocny motyw ciastka do świątecznego mailingu.
Odświeżyliśmy materiały firmowe PCO m.in. teczkę firmową, wizytówki, koperty czy torby.

Materiały reklamowe

Przygotowaliśmy nowe projekty poligraficzne tj. ulotki, plakaty i foldery produktowe, cenniki produktów i urządzeń. Aby uporządkować i ujednolicić materiały promocyjne, a także przygotować bazę zdjęć na stronę internetową, niezbędna była sesja fotograficzna całego asortymentu marki.

Strona internetowa

Strona internetowa to przede wszystkim baza produktów dla podwykonawców i kontrahentów. Dodatkowo zawiera panel dla stałych klientów i integrację z systemem lojalnościowym P-COIN. Wsparciem dla działań marketingowych były akcje mailingowe oraz aplikacje na Facebook.

Studio kreatywne

+48 506 506 096

Copyrights © 2019 Brandon Studio.