Adrog

Zakład Usług Brukarskich ADROG już ponad 27 lat remontuje zabytkowe ulice, place i skwery stolicy. Gdziekolwiek będziecie bywać w Warszawie: na Starym Mieście, w Łazienkach Królewskich, na Krakowskim Przedmieściu, Placu Zamkowym czy Alejach Ujazdowskich…wszędzie widać efekt ich działań.
Zdjęcia fotografa Tomka Kempy zrobione na jubileusz 25-lecia firmy, ubraliśmy w klimatyczny kalendarz, folder i nową stronę. Stworzone projekty podsumowują trudną ale i bardzo spektakularną pracę Adroga. Dzięki niemu stolica wypiękniała i wraz z nim jesteśmy z tego bardzo dumni.


Materiały wizerunkowe

Spośród wielu realizacji, wraz z klientem wybraliśmy kilka najważniejszych. Z okazji 25-lecia firmy stworzyliśmy jubileuszowy kalendarz – drugi  z kolei dla marki Adrog – a także wizerunkowy folder podsumowujący 25 lat pracy.
Motywem uzupełniającym zdjęcia stały się figury geometryczne – odnoszące się do różnych kształtów kostek brukowych. Stały się m.in. podstawą hasła jubileuszowego, jak również obszarem eksponującym zdjęcia realizacji.

Strona internetowa

Jubileusz stał się również okazją, aby podsumować 25 lat pracy na nowej wizerunkowej stronie marki. Przede wszystkim uporządkowaliśmy portfolio i wyeksponowaliśmy zdjęcia realizacji. Zależało nam na spójności wszystkich projektów.

Targi

Mieliśmy okazję przygotować markę do targów Transport Research Arena TRA 2016 na Stadionie Narodowym w Warszawie. Oprócz samego stoiska i materiałów drukowanych, zaprojektowaliśmy wizerunkową prezentację multimedialną.

Kalendarz 20-lecie Adroga

Pierwszym projektem jaki zaprojektowaliśmy dla marki był kalendarz na 20-lecie firmy. Zdjęcia Tomka Kempy uzupełniliśmy teksturą i typografią.

Studio kreatywne

+48 506 506 096

Copyrights © 2019 Brandon Studio.